tr

Kenet Çatı

Anasayfa » Kenet Çatı

NEDEN METAL KENET ÇATI ?

Kenet çatı tarafından çeşitli araştırmalar sonucunda üstün teknoloji ile üretilen Metal Kenet Çatı Sistemleri, çatıda su izolasyonu sorun olmaktan çıkıyor. Kenet sistemle birleştirilen panellerin vidalanmadan ve delik delinmeden monte edilmesinden meydana gelen Metal Kenet Çatı Sistemi, panel üzerindeki deliklerden su sızması gibi bir olasılığı da ortadan kaldırarak kullanıcıların yıllarca rahat etmesini sağlıyor. Metal Kenet Çatı Sistemleri, panel birleşme noktalarında oluşturduğu deliksiz , eksiz ve düzgün yüzey ile yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor. Metal Kenet Çatı Sistemleri, çatılarda yıllardır yaşanan sorunlara Kenet Çatı’nın getirdiği en son çözüm olarak birçok kişi tarafından güvenle tercih ediliyor.

AVANTAJLARI NELER ?

Üstün yük taşıyabilme kapasitesi ve dayanıklılık Kenet Çatı Sistemleri, panellerde kenet sistem sonucu boylamasına oluşan küçük kirişlerle çatıda ek bir yapısal mukavemet sağlarken, çatının taşıyıcılık kapasitesini de artırıyor.Bu yapısal mukavemet, çatıda biriken kar yüküne karşı dayanıklılığı da büyük oranda artırıyor.Metal Kenet Çatı Sistemlerinin boyalı Galvaniz veya % 55 alüminyum – çinko kaplı saçdan imal edilmesi, ürünün doğa şartlarından etkilenmesini de iki kez engelliyor.Sistemin bu üstün özelliği, ürünün hammaddesi olan saça rutubet, aşınım,kimyasal reaksiyon, korozyon ve yaşlanmaya karşı dayanıklılık kazandırıyor..

KALİTELİ VE EKONOMİK Mİ ?
Kenet Çatı’nın inşaat sektörüne sunduğu benzersiz bir ürün olan Metal Kenet Çatı Sistemi, sahip olduğu üstün Kenet Çatı kalitesi ve ekonomiyi aynı noktada buluşturuyor.Çatılarda bu mükemmel alternatifi tercih edenler de her açıdan karlı çıkıyor.

PRATİK VE UYGULANABİLİR Mİ ?

Kenet Çatı Sistemlerinde birleşme detaylarının pratik uygulama özellikleri, montajın kolaylıkla gerçekleştirilmesine imkan veriyor.. Sistemi oluşturan panellerin diğer kaplama malzemelerine daha hafif olması, nakliye ve çatı alt konstrüksiyon malzemesinden tasarruf edilmesine imkan verirken , sistemin bu benzersiz özellikleri kullanıcıların işçilik ve montaj süresinden de artı kazanç elde etmesini sağlıyor. Kenet Çatı Sistemini oluşturan paneller yeni yapıların çatılarında kullanıdığı gibi, mevcut çatıların üzerinde de çatı sökülmeden uygulanabiliyor. Panellerin üretim ve montaj süresinin çok kısa olması, istenilen boylarda üretilebilmesinden dolayı firelerin minimuma indirilmesi gibi özellikler, Metal Kenet Çatı Sistemlerinin diğer kaplama malzemelerine göre daha ekonomik olmasını sağlıyor.

ESTETİK VE MODERN Mİ ?

Kenetlerin çatıda mahyadan sacağa kadar tek parçadan oluşturulabilmesi, çatının genel görünümünde ortaya çıkan gölge ve doku çizgileri ile yapıya estetik ve modern bir görünüm sağlanıyor. Sistemin farklı çatı tiplerine kolaylıkla uygulanabilmesi (kamu binaları,ticari binalar,konutlar v.b.) mimari çeşitliliğe de imkan veriyor.

Whatsapp
Kenet Çatı
Kenet Çatı
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?